Sale!

SunSun HW-702B Akvaariumi välimine kanisterfilter 1000l/h UV 3-astmeline

Original price was: 145,00 €.Current price is: 115,00 €.

Saadetise kaal: 6,94 kg

• Akvaariumi väline filter kuni 400 ℓ akvaariumi suurus
• Integreeritud UV-seade 9 W (eraldi lüliti)
• Pump: 1000 ℓ/h 24 W, maksimaalne tõstekõrgus 1,4 m
• 3 filtriastet, sealhulgas filtrimaterjal
• Kulumisvaba keraamiline telg ja uus disain

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: 50949 Kategooria:

Tooteinfo “SunSun HW-702B Akvaariumi välimine kanisterfilter 1000l/h UV 3-astmeline”
Välise akvaariumi filtri eriline tugevus seisneb selles, et akvaariumi sees raisatakse vähem ruumi. Välise akvaariumi filtri saab hõlpsasti asetada akvaariumi alla või kõrvale. Optimaalse paigutuse tagamiseks on kaane peal olevad voolikuühendused pööratavad 360°. Mahuti suur maht tagab puhastamise väga suure filtrimahuga. Seal on piisavalt ruumi erinevatele filtrikandjatele.

SunSun Aquariumi välisfiltrit HW-702B saab hõlpsasti ühendada kuni 400-liitrise veemahuga akvaariumitega. Seega muutub suurte akvaariumide kasutamine lihtsaks harjutuseks. Pumba võimsus on 1000 liitrit tunnis. Väline akvaariumi filter tagab suure voolukiiruse, kuid töötab vaikselt. Kummist alused tagavad optimaalse vibratsiooni vähendamise.

Välise akvaariumifiltri SunSun HW-702B ülivaikne akvaariumifiltri tehnika sobib mitte ainult magevee-, vaid ka soolase vee akvaariumi jaoks.

Akvaariumi filter tarnitakse koos filtrimaterjaliga kolme filtriastme jaoks. Kasulike käepidemetega filtrikorve saab filtrimaterjaliga ükshaaval täita. Sellega seoses pange tähele, et filtrikandja klassifitseeritakse jämedast peeneks. Ülemine 1. filtri aste ehk nn eelfilter hoiab tõhusalt kinni jämedat mustust ja pikendab oluliselt madalamatel filtritasanditel paikneva bioloogiliselt toimiva filtrimaterjali kasutusiga.

Filtri meedia:
Tarnitud filtrimaterjali peetakse teie välise akvaariumi filtri standardvarustuseks.

Põhimõtteliselt kehtib see alt üles:

1. etapp: osaliselt mehaaniline/bioloogiline filtreerimine
2. etapp: bioloogiline filtreerimine
3. etapp: keemiline filtreerimine (aktiivsĂĽsi, muru, fosfaat Ex jne)

4-astmeliste filtrite puhul saate sõltuvalt filtreerimisnõuetest pikendada mehaanilise või bioloogilise filtriastme võrra.

Keraamilised rõngad
Keraamilised klaasrõngad akvaariumi sise- ja välisfiltritele. Mehhaanilise filtreerimisega filtrikeskkonda kasutatakse hõljuvate osakeste eemaldamiseks. Keraamilised rõngad põhjustavad oma erilise kuju ja suure pinna tõttu filtrikorvis vee turbulentsi. Nii võivad ujuvad osakesed koguneda laskumise ajal ja jämedad mustuseosakesed eemaldatakse veeringest.
See filtrimaterjal loob optimaalsed tingimused filtribakteritele, mis vähendavad nitritipiike paremini kui teised filtrimaterjalid.

Filterniit – Filterfliis
Filtrikandjad, nagu fliis, niit või käsnad, on kaasaegses akvaristikas hädavajalikud.
Jämedad mustuseosakesed imenduvad filtriniidi abil, käsnad vähendavad nitraati, puhastavad vett keemilistest lisanditest ja loovad ideaalsed tingimused filtribakterite asustamiseks.

Biopallid
Biopalle kasutatakse akvaristikas mehaaniliste ja bioloogiliste filtrikandjatena. Need pallid pakuvad bakteritele suurt kogunemisala ja neid peetakse võimsate filtrisüsteemide suure jõudlusega filtrimaterjaliks. Erinevalt muudest filtrimaterjalidest on biopallidel praktiliselt piiramatu eluiga, mis muudab need populaarseks ja odavaks tiigifiltrisüsteemide, nirefiltrite ja kamberfiltrite jaoks.

Aktiivsüsi – valikuline
Aktiivsütt kasutatakse akvaariumis uriini- ja humiinainete, pestitsiidide, toksiinide jms jääkide filtreerimiseks ning akvaariumi puhta vee tagamiseks. Lisaks vähendatakse aktiivsöe kasutamisega vee osooni- ja kloorisisaldust.
Aktiivsüsi sobib eriti hästi kraanivee eeltöötlemiseks, hõljuvate osakestega hägustunud vee jaoks ja jääkainete filtreerimiseks pärast ravimitöötlust.
Ravimi- ja vetikaravi ajal ei tohi kasutada aktiivsütt. Kuid pärast nimetatud veetöötlust on aktiivsüsi jääkide eemaldamiseks hädavajalik.
Me ei soovita aktiivsütt pikemaks ajaks filtrisalve jätta. Pärast seda, kui meediafilter (aktiivsüsi) saavutab oma imamisvõime, on võimalus, et imendunud kahjulikud ained uhutakse välja ja satuvad akvaariumi vette.

Uue akvaariumifiltri ostmisel või pärast täielikku puhastamist tuleb kasulikke baktereid uuesti rikastada.
Akvaariumi filtrisse saab lisada spetsiaalseid bakterikultuure, mis hõlbustavad sellega algust.

HW-702B tipphetk on integreeritud UV-seade.
Veevool akvaariumi filtris läbib esmalt UV-selgitaja. Nimetatud UV-lambi UV-kiirguse toimel hävivad kahjulikud vetikad, bakterid ja pisikud ning vetikate teke jääb kontrolli alla.

UV-selgiti tagab selge vee – tavaliselt – mõne päevaga. Välisfilter ühendab UV-kiirguse bioloogilise akvaariumi filtriga. UV-selgitajad kiirgavad akvaariumi vett läbi reaktori UV- kiirgusega. UV-kiirguse tõttu muudab UV-selgitaja tertsiaarseid ja kvaternaarseid vetikavalke. See tähendab vetikate surma. Vetikad kleepuvad kokku, moodustades suuri osakesi, mis on mehaanilise filtreerimise teel kergesti veeringlusest eemaldatavad.

UV valgusallika eluiga varieerub 7000 kuni 10 000 töötunni vahel. Seetõttu soovitame UV-lampi igal aastal vahetada, samal ajal kui UV-seadme valgusallikas vahetada ja UV-lambi kvartsklaasi puhastada.

Tänu UV-selgitajale jätkab vesi ringlemist, samal ajal kui kõik lisandid nagu vetikad, ujuvad vetikad, pisikud, bakterid või parasiidid vähenevad. Mida kauem seda kontakti hoitakse ja mida suurem on UV võimsus (W), seda tõhusam on hävitamine. Kui on põhjust eeldada bakterite taseme tõusu ja kõik muud võimalused on ammendatud, on soovitatav bakterite hulga vähendamiseks kasutada püsivalt UV-selgistit. UV-lambid tagavad vee puhastamise.

Mõnikord kuulete argumenti, et UV lamp on ebaloomulik. Kuigi see on põhimõtteliselt õige, ei ole väide veenev, sest sellest vaatenurgast on iga akvaariumi filter ja isegi kogu “akvaariumi” väli “ebaloomulik”. Samuti väidetakse, et UV lambi tõttu muutuvad kalad pehmeks ja haigestuvad kohe, kui nad teise vette pannakse. Esiteks ei vasta see tõele ja teiseks võiks siis esitada ka teooriat, et bioloogiline akvaariumifilter on kahjulik ja et kõrgem nitritisisaldus aitab kaasa kalade tugevdamisele. Täpselt vastupidine on tõsi.

Voolav vesi puhastatakse kahjulikest bakteritest ja pisikutest. Bakterite vähenemine ei avalda negatiivset mõju akvaariumi õhule, sest saasteainete lagunemisel sadestuvad bakterid kividele, akvaariumi filtrimaterjalidele jne, kus nad saavad end paljuneda. UV-lamp suudab säilitada vee kogu mikroobisisalduse tervislikus looduslikus vahekorras.

Toimimine:
Pärast filtrikandja sisestamist täidetakse väline akvaariumi filter veega. SunSun pakub suurepärast mugavust, ergonoomiline pumbasilinder on välisfiltri peal. Filtrimahuti täitmiseks – ja ilma ärritava imemisavata – vajutage lihtsalt pumba silindrit mitu korda. Seega täitub akvaariumi filter veega, mis on põhjustatud igast pumpamisest

Puhastamine:
Pumbapea multifunktsionaalsel ventiilil on kiiresti lahtiühendatav ühendus, mis eraldab voolikud filtrimahutist ilma seda eelnevalt tühjendamata. Klapil olevad kaitsevooliku adapterid, mida on lihtne lukustada, tagavad kõrge lekkekindluse. Voolukiirust reguleerib multifunktsionaalne ventiil.

Ventilatsioon
Tagasivooluvoolik juhitakse puhtasse ämbrisse, mis on paigaldatud välise filtri alla.
Välise filtri õhutamiseks tuleb reguleerida maksimaalset võimalikku voolukiirust. Käsipumpa tuleb kasutada seni, kuni õhumulle enam ei ole. Pärast seda tuleb täidetud voolik ühe sõrmega sulgeda ja paigaldada tagasi akvaariumi serva tagasivoolutorule.

Märge:
Enne esimest toimingut tuleb filtrimaterjalid pakendist eemaldada.
Filtrisse tuleb alati sisestada ainult ĂśKS puuvill korraga.

Omadused
Mõõdud: 232 x 232 x 395 mm
Vooluhulk (l/h): 1000 LIITER
Sisendpinge: 230-240VAC ~ 50Hz
Värv: valge
Filtri omadused: 3 filtritaset
Biopallid
filtri käsn
filterfliis
keraamilised rõngad
MĂĽratase (dB(A)): 50-70db(A)
Kaabli pikkus: 1,4m
Energiatarve: 33W
Materjal: polĂĽvinĂĽĂĽlkloriid (PVC)
Mudel: HW-702B
Toote tĂĽĂĽp: akvaariumi filter
UV võimsus: 9 vatti
Maksimaalne tarnekõrgus:: 1,4 m
Max vooluhulk: 1000 l/h
maksimaalne temperatuur: 35 °C
Minimaalne temperatuur: 4°C
Täpne tootetüüp: akvaariumi väline filter

Arvustused

TooteĂĽlevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “SunSun HW-702B Akvaariumi välimine kanisterfilter 1000l/h UV 3-astmeline”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart