Survefilter CPF-50000 Biotiigi Filter

580,00 

Tarne: 7 – 30 päeva

Survefilter CPF-50000 Biotiigi Filter

Saadetise kaal: 29,32 kg

• Liikuva põhja tehnoloogiaga tiigifiltrisüsteem
• Puhastuskäsnad
• Integreeritud UV- lamp
• Vooluhulk 13000 l/h
• Isepuhastuv süsteem

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: 51187 Kategooria: Silt:

Survefilter CPF-50000 Biotiigi Filter

Tooteinfo “Rõhufilter CPF-50000 Biotiigi Filter”
CPF survetiigifiltrite seeria kuulub uusima põlvkonna tiigifiltrite hulka. See ühendab mehaanilise ja bioloogilise puhastuse uusima UV-tehnoloogiaga. Biotiigi filter CPF 50000 tagab stabiilse bioloogilise tasakaalu suurtes tiikides ja parandab oluliselt vee kvaliteeti, ilma igasuguste kemikaalideta. See loob selge vee tiikidele, mille suurus on kuni 80 000 l ilma kalata või kuni 40 000 l kaladega.

Filtrisüsteem peaks töötama 24 tundi ööpäevas, et optimaalselt toetada tervislikku kliimat, lopsakat taimestikku ja kalade heaolu. Efektiivseks filtreerimiseks kasutatakse erinevaid materjale nagu biopallid, spetsiaalsed erineva voolukiirusega kollased ja sinised käsnad ning UV-lamp. Integreeritud UV- lamp tagab vetikavaba vee.

Funktsionaalsus:
Liikuva kihi protsess ehk liikuvkihtfiltri protsess põhineb tööstuslikul reoveepuhastusel, tagades toksiinide, nagu ammoonium/ammoonium, nitrit ja nitraat, tõhusa eemaldamise. Bioreaktori sees hoitakse spetsiaalseid filtrikeskkondi (helmeid), nn kandjaid, riputatuna ja vooluga keerises. Bakterikile kandjatena on mitmesuguseid kandjaid, nt helmed või bioplokid.

Näiteks Evolution Aqua K1 Micro filtrikandja tagab eriti suure pinna. Liikuva kihi filtris kasutatava filtrikandja kõige olulisem kriteerium on lagunemisvõime. Selle määrab peamiselt asustuseks kasutatav pind. Siin on olulised voolutingimused kandurites. Baktereid varustatakse piisava hulga toitainetega ainult hea voolu korral. Filtrikandjad on pidevas liikumises, nii et suurtele filtripindadele sadestuvad ainult kõige vastupidavamad bakteritüved. Välditakse soovimatuid pidevaid bakterikihte, kuna kandjad põrkuvad alati kokku, nii et toimub pidev uuenemine. Kõrvalmõjuks on pidev puhastamine, kuna mustus ei kleepu filtrimaterjali külge.

Maksimaalne veekulu on 13 000 l/h. Sõltuvalt ühendatud pumba jõudlusest saab vett pumbata kuni 3 m kõrgusele.

Sellel survefiltril on lihtne isepuhastussĂĽsteem: ĂĽhelt poolt on sellel filtrisĂĽsteemil mustuseindikaator, teiselt poolt on mugav “puhastus” funktsioon. Lisaks saab filtreid vända abil väga lihtsalt välja pressida, ilma et oleks vaja sĂĽsteemi avada. Tugeva määrdumise korral saab tarvikuid ka pärast kaane avamist kergesti eemaldada ja puhastada.

Seda suure puhastusvõimega tiigifiltrisüsteemi on lihtne paigaldada, käsitseda ja hooldada.

Märkus kokkupaneku kohta:
Vastavalt EU direktiivile peavad kõik elektriseadmed olema paigaldatud veest vähemalt 2 m ohutusse kaugusesse.
Omadused
Toitepinge: 230V ~ 50Hz
Võimsus: 55 W
Materjal: polĂĽpropĂĽleen
Tiigi suurus koos kaladega: 40000 LIITER
Tiigi suurus ilma kaladeta: 80000 LIITER
UV-lamp: 55 WATT
Maht: 170 l
Soovitatav voolukiirus: 10 000 l/h

Arvustused

TooteĂĽlevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Survefilter CPF-50000 Biotiigi Filter”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart