NatureHolic Proteiinisööt krevetitoit 30g

10,80 

Tarne: 7 – 14 päeva

NatureHolic Proteiinisööt krevetitoit 30g

 

Saadaval järeltellimisel

NatureHolic Proteiinisööt krevetitoit 30g

” NatureHolic proteiinisööda padjad loodi spetsiaalse valgutoiduna ajutiselt või püsivalt suurenenud valguvajadusega krevettidele. Pehmed toidupadjad vajuvad kohe alla ja on seetõttu krevettidele ootamata kättesaadavad. Need sobivad eriti hästi noortele krevettidele kasvufaasis, emasloomadele aretuses ja kõikidele liikidele, kellel on loomulikult suurem valguvajadus, nagu Amano krevetid, tiigerkrevetid, rõngaskrevetid ja muud Macrobrachiumi liigid. NatureHolic proteiinisööda padjad on ka suurepärane toit krabidele ja riimveekrevettidele, nagu Palaemon varians. “

NatureHolic Proteinfeed Shrimp toit on spetsiaalne valgutoit suurenenud valguvajadusega krevettidele, näiteks kasvu, paljunemise ajal, ja krevettidele nagu Macrobrachium, Amano krevetid või tiigerkrevetid, mis eelistavad lihasööjat toitu. Valgusööt sobib ideaalselt ka krabidele. Toorvalgu sisaldus jääb sellegipoolest teadlikult alla 40%, nii et liigsest valgutarbimisest tingitud väljutusprobleemid on välistatud.

Väldime teadlikult kalajahu ja madala kvaliteediga loomajahu. Valgud ja aminohapped, mis sisalduvad proteiinsöödas, pärinevad eranditult putukatelt, taimedelt ja arktilisest krillist. Lisaks väärtuslikele valkudele sisaldavad putukad ja krill ka toitaineliselt kasulikku kitiini, mida krevetid ja krabid kasutavad oma kestade ehitamiseks, ning sulamis- ja kasvuhormooni ekdüsooni, millel on äärmiselt positiivne mõju kasvule, sulamisele ja ka viljakusele ning krevettide ja krabide paljunemisvõime.

Pehmed toidupadjad vajuvad kohe alla ja on seetõttu krevettidele ootamata kättesaadavad. Meie pehmed padjad on oluliselt veekindlamad kui toidupasta, kuid serveerimiseks soovitame siiski meie spetsiaalseid krevettide toidukausse.

Söötmissoovitus: Sööda 1-2 korda päevas nii palju, kui loom mõne minutiga ära kulub. Sööda säästlikult, tavaliselt piisab 5mm padjast 15-25 krevetile.
Parim enne tähtaeg: 2 aastat
Sisu: 30g
Deklaratsioon vastavalt söödamäärustele: segasööt dekoratiivkrevettidele
Hoida jahedas ja kuivas kohas, külmkappi pole vaja.
Mitte inimestele kasutamiseks! Hoida lastest eemal!

Omadused
Nimi: NatureHolic Proteinfeed krevetitoit
Koostis: taimsed kõrvalsaadused, putukad, terad, krill, taimsed valguekstraktid, lõheõli, pruunvetikas, pärmid, kaltsiumkarbonaat
Toitainelised lisandid/kg proteiinsööda kohta: A-vitamiin (3a672a) 14000 RÜ, C-vitamiin (3a300) 105 mg, D3-vitamiin (3a671) 1050 RÜ, Fe (3b103) 17 mg, Mn (3b602) 21,5 mg, Zn (3b16) mg
Analüütilised komponendid: toorproteiin 34,4%, toorrasv 6,2%, toorkiud 2,7%, toortuhk 5,4%.
Kasutamine: Sööda 1-2 korda päevas nii palju, kui loomad mõne minutiga ära söövad. Sööda säästlikult, tavaliselt piisab 5mm padjast 15-25 krevetile.
Valmistatud Saksamaal
Sisu: 30 g
Dekoratiivkrevettide segasööt

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “NatureHolic Proteiinisööt krevetitoit 30g”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart