XXL küülikupuur

211,00 

Tarne: 7 – 30 päeva

XXL küülikupuur

• Suure väliaedikuga küülikupuur
• Varju-/magamiskohaks kõrgendatud jänkumaja
• Valmistatud ilmastikukindlast kuusepuidust
• Hingedega katus ja uksed lihtsaks ligipääsuks
• Väljatõmmatava kandikuga lihtsaks puhastamiseks

Tootekood: 51070 Kategooria: Silt:

XXL küülikupuur

Küülikute või merisigade liikide pidamine nõuab igapäevaseks treenimiseks palju ruumi. Lisaks peaks teie lemmikloomadel olema ka turvaline varjupaik, mis pakub kaitset kiskjate või vihma eest. Seetõttu on see XXL küülikupuur ideaalne teie närilistele.

Ilmastikukindel küülikute varjualune on valmistatud kuusepuust ja selle kogumõõt on 156 x 52 x 68 cm. Kuuri juurde kuulub umbes 150 x 42,5 cm suurune välisaed. See on kaetud jämeda võrguga traadiga. Magamismajaga ühendab harjutusala libisemiskindel plank.

Rohelise bituumenkattega katus on avatav söötmiseks ja puhastamiseks. Kaks hingedega ust jänkumaja esiküljel on samuti avatavad. Lisaks on puuri põhjaks väljatõmmatav kandik, mis teeb puhastamise eriti lihtsaks. Küülikupuuri on lihtne kokku panna kasutusjuhendi ja kruvikeeraja (ei kuulu komplekti) abil.

Märkus. Paljud närilised on sotsiaalsed loomad ja neid tuleks pidada vähemalt kolmeliikmelistes rühmades. Näiteks kolmest kääbusküülikust koosnev rühm vajab vähemalt 6 ruutmeetrit põrandapinda pluss eraldi magamismaja looma kohta. Enne vastava looma soetamist palume end kursis olla liigikohase pidamisega ja kindlasti täita need nõuded.

Lisainformatsioon:
Traadi paksus: 1 mm
Võrgusilma suurus: 10 x 10 mm

Mõõdud: 1560 x 520 x 680 mm
Värvus: pruun
Materjal: puit
Toote tüüp: loomapidamine

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “XXL küülikupuur”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart