,

Ujuvate taimede saar – Luigelill

58,99 

Tarne: 7 – 14 tööpäeva

Ujuvate taimede saar – Luigelill

– Ujuvad veetaimed
– Täispikkus: 80 cm
– Paigutus: lahtiselt vees

Saadaval järeltellimisel

Kategooriad: , Silt:

Ujuvate taimede saar – Luigelill

Rabataimed: veetaim, mis loomulikult filtreerib tiiki
Rabataimedel, tuntud ka kui kaldataimedel, on väga hea juurestik, nii et nad kasvavad kiiresti. Nendel taimedel on filtreerimisomadused ja nad neelavad jääkaineid, mis vähendavad nitraadi ja nitriti kontsentratsiooni. Meie valik koosneb kõige tugevamatest rabataimede liikidest ning pakub alati 100% kasvu ja õitsemise garantiid. Näpunäide: vesi soojeneb alati kõige kiiremini madalates kohtades, näiteks rabas. Selle tulemusena toimub vetikate kasv selles tsoonis kõige kiiremini. Lisades oma rabasse lisataimi ning kõrgete veetaimede ja madalakasvuliste hapnikutaimede kombinatsiooni, hoiate ära vetikate kasvu. Rabataimede jaoks soovitan vähemalt 2 korvi 4 taimega (kokku 8 taime) 1 m² kohta. Vajalik kogus sõltub sellest, kui kiiresti soovite oma tiigi tasakaalustada, ja teie visuaalsetest nõuetest. “

Rabataimed on teie tiikide salarelv. Nad kasvavad nagu kapsas ja filtreerivad teie vett jääkaineid imades. Vähem nitraate ja nitriteid = selgem vesi. Meie taimedega saate kiiresti ja ilma probleemideta terve tiigi.

MEIE Ainulaadne puudutus
Pakume ainult tippkvaliteeti. Meie vastupidavad rabataimed on tugevamatest tugevaimad ning neil on kindel 100% kasvu- ja õitsemislubadus. Need on looduslikud võitlejad vetikate kasvu vastu ja hoiavad teie tiigi puhtana.

VASTUPIDAV JA KVALITATIIVNE
Meie taimed pole mitte ainult külmakindlad, vaid ka looduse sõbrad. Nad küsivad sinult vähe, kuid annavad palju tagasi: aastast aastasse. Selle jätkusuutliku valikuga teete teene nii oma tiigile kui ka planeedile. Me ütleme, mida sa saad ja sa saad, mida me ütleme. Sõltuvalt teie eesmärgist ja maitsest soovitame istutada vähemalt 8 meie jõujaama ruutmeetri kohta. See tagab teile elava ja tervisliku tiigi, mis on teile nautimiseks valmis.

PRAKTILINE TEAVE
Tarne sisaldab:
– 4x luigelill (Butomus Umbellatus)
– 1x must ujuv rõngas (L25x25x4 cm)
– 1x professionaalne tiigikorv (L19xL19xK10 cm)
– Tiigitaime savi (800 grammi)
– Kruusakate (400 grammi)
– Veetaimetoidu tablett (8 grammi)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Ujuvate taimede saar – Luigelill”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart