SunSun UV Lamp 72W

204,39 

Tarne: 7 – 30 päeva

SunSun UV Lamp 72W

• Suure jõudlusega tiigiselgiti
• Võimsus: 72 vatti
• Veevool: sirge
• Vooluhulk: 6000 l/h max. 0,3 baari

Saadaval järeltellimisel

SunSun UV Lamp 72W

Kas teie tiigis on probleeme vetikatega? Kas vetikad paljunevad tugeva päikesevalguse mõjul?

• Kaitseb teie kala mikroobide eest
• Ohutu ja hea teie kaladele ja taimedele
• Tagab selge vee
• Puhastab tiigi vett ilma kemikaale lisamata
• See hoiab vetikate, bakterite ja hallituse teket kontrolli all
• Universaalsete voolikuühendustega

Tiigivesi surutakse tiigipumbaga läbi korpuse, kuhu see suunatakse mööda UV-valgusega sterilisaatorist. PL-lambi UVC-kiirguse abil hävitatakse kahjulikud bakterid ja pisikud ning vetikate teke jääb kontrolli alla. UVC-selgiti tagab selge tiigivee 14 päeva jooksul. Parima tulemuse saavutate, kui kombineerite UVC-selgitaja bioloogilise filtriga.

Spetsiaalne vahetĂĽkk CUV-100 sisemises korpuses tagab veevoolu liikumise sirgjooneliselt ĂĽmber UVC-lambi.

Koi tiikide puhul vajab iga m³ tiigivett UV-sterilisaatori võimsust 3 W.

Kui on põhjust eeldada kõrget bakteritaset ja kõik muud võimalused on ammendatud, siis on UVC-selgiti pikaajaline kasutamine bakterite arvu vähendamiseks väga soovitatav. UV-lambid selgitavad tiigi vett. Ujumisvetikad vohavad tiigivees orgaanilise saaste mõjul tugeva päikesevalguse käes väga kiiresti ja värvivad vee roheliseks. See juhtub eriti kevadel, kui temperatuur tõuseb ja päikesepaiste kestus pikeneb.

UVC tiigiselgitajad kiiritavad vett läbivoolureaktoris UV-kiirtega. UV-C kiirgus hävitab ujuvad vetikad. Vetikad aglutineeruvad suurteks osakesteks ja neid saab kergesti eemaldada mehaanilise filtreerimise abil.
Meie UVC-selgitid muudavad UV-kiirguse abil vetikavalkude tertsiaarset ja kvaternaarset struktuuri. See tähendab vetikate hävimist, mida saab veest eemaldada tiigifiltrite abil.

Aeg-ajalt võite kuulda argumenti, et UVC-selgiti on ebaloomulik. Kuigi see on põhimõtteliselt õige, pole väide vastuargumendina veenev, sest sellest vaatenurgast on iga tiigifilter või kogu akvaarium “ebaloomulik”. Selgitajaga peetud kalad muutuvad pehmeks ja haigestuvad kohe pärast teise vette panemist. Esiteks ei vasta see tõele ja teiseks võib ka väita, et bioloogiline tiigifilter on kahjulik ja suhteliselt kõrge nitritisisaldus aitaks kaasa kalade tugevnemisele. Otse vastupidi. Tegelikult aitab UVC-selgiti tasakaalustada akvaariumi keskkonna looduslikku biotoopi.

UVC-valgusallika eluiga varieerub 7000 ja 10 000 töötunni vahel. Soovitame vahetada valgusallikat ja puhastada UV-lambi kvartsklaasi hooaja alguses, kui teie tiigi veetemperatuur tõuseb. Voolav vesi puhastatakse kahjulikest bakteritest ja pisikutest. Mikroobide vähenemine ei avalda negatiivset mõju tiigi mikrokliimale, sest bakterid sadestuvad saasteainete vähendamiseks kividele, filtratsioonipinnale ja kogu tiigisüsteemi ning saavad ise paljuneda. UV-lamp suudab säilitada vee kogu mikroobisisalduse loomulikus proportsioonis.

Vesi ringleb läbi UVC-selgiti kahe sisselaskeava ja selle käigus vähenevad kõik lisandid, nagu vetikad, bakterid või parasiidid. Mida rohkem seda vooluringi hooldatakse, seda tõhusam on mikroobide vähendamine.

SunSun UVC-seadmed on odavad kõikidele jõudlusaladele.
Kõik UVC veeselgitid tarnitakse valgusallika ja astmeliste voolikusabadega.

• Seinakinnitus
• Pikk tööiga
• Spetsiaalne UV-lamp annab selgitile pika eluea

Paigaldamine:
Vastavalt VDE direktiivile tuleb kõik elektriseadmed paigaldada veest 2 m ohutusse kaugusesse.

Pange tähele: kuna see CUV-selgiti on struktureeritud sümmeetriliselt, saab ühendustorusid kasutada nii sisse- kui ka väljalaskeavadena.

UV-torude arv / vatt: 2 x 36W
Rõhk: max 0,3 baari
Sisendvõimsus: 80 vatti
Värv: must
Kaabli pikkus (m): 5 meetrit
Voolutarve: 80W
Materjal: akrĂĽĂĽlnitriilstĂĽreen akrĂĽlaat (ASA), akrĂĽĂĽlnitriilbutadieenstĂĽreen (ABS)
Võrgupinge/sagedus (V~Hz): 220-240V / 50Hz
Toote tĂĽĂĽp: tiigiselgiti
Kaitseklass (IP): IP44
UVC võimsus: 72 vatti
UVC: Tiigi suurus: 60 000 LIITRIT
Soovitatav vooluhulk: 6000 l/h
täpne tootetüüp: CUV-tiigiselgiti

Arvustused

TooteĂĽlevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “SunSun UV Lamp 72W”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart