Rabbit Hutch

237,59 

Tarne: 7 – 30 päeva

Rabbit Hutch

• Mõõdud 219 × 53 × 85 cm
• Materjal: glasuuritud kuusepuit
• Metallist maandusalus
• Bituumeniga isoleeritud katused
• Suur vaba korpus

Tootekood: wi51868 Kategooria: Silt:

Rabbit Hutch

Küülikute ja merisigade pidamiseks on nende loomade vajadusi arvestav, on olemas ruumi igapäevaseks liikumiseks ja turvaline pelgupaik, kus loomad on kaitstud vaenlaste ja ilmastiku eest. Sellel kuusepuidust küülikupuuril on kaks tasapinda ja see mahutab suure vaba aediku väikeloomade pidamiseks.

Ülemisel korrusel on igast küljest kaitstud maja, mis heina ja põhuga täidetud pakub mugavat magamiskohta. Uks võimaldab hõlpsat juurdepääsu majja, mis võimaldab hõlpsat käsitsemist ja puhastamist. Väikese maja põrand on praktiline prügikast, mida on lihtne eemaldada ja mugavalt puhastada.

Alumine tase on jooksuaedik, kus väikesed uurijad saavad kasutada kogu pakutavat ruumi. Kaldtee tagab väikestele loomadele hõlpsa juurdepääsu väikesele majale. Puuri ühendamiseks suure korpusega on alumine tase varustatud kolme uksega, mis võimaldavad kiiret juurdepääsu. Katused on isoleeritud bituumeniga, kaitstes seeläbi elanikke vihma eest.

Märkus. Näiteks küülikud on väga sotsiaalsed loomad ja neid tuleks pidada vähemalt kolmeliikmelistes rühmades. See rühm vajab vähemalt 6 ruutmeetrit põrandapinda pluss iga looma jaoks eraldi magamismaja. Seetõttu palume enne vastava looma soetamist alati kursis olla liigikohaste nõuetega.

Mõõdud: 2190 x 530 x 850 mm
Värvus: pruun
Toote tĂĽĂĽp: loomapidamine

Arvustused

TooteĂĽlevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Rabbit Hutch”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart