,

Kosk

120,00 

Tarne: 7 – 30 päeva

Kosk

• Kaskaadvann mahuga 75 l
• Sise- ja väliskasutuseks
• Valmistatud 3 mm paksusest klaaskiuga tugevdatud plastikust
• Kasutatav kaskaadina, veevooluna, ülevoolubasseinina jne.
• Tagab vee hapnikuga varustatuse

Tootekood: wi50122 Kategooriad: , Sildid: ,

Kosk

See kaskaadivann muudab teie aiatiigi, muutes selle lihtsalt pilgupüüdjaks. Sest tänu sellele saate realiseerida erinevaid veeelemente. Näiteks saab vanni asetada nii, et sellest saab kosk. Selleks paigaldatakse ja kinnitatakse tiigi piirile; seal hakkab vesi siis pidevalt kukkuma. Teine eelis on järgmine: vesi on püsivalt hapnikuga rikastatud. See toimub nii, et vesi langeb alla, tungib läbi tiigivee pinna ja toob vette hapnikku. Kose saab struktureerida ka mitme vanni  kombineerimisega. Nii moodustub maaliline kaskaadimaastik, mis muudab teie tiigi ainulaadseks.

Kui asetate vannid üksteise alla, tekib mitme kaskaadiga veevool. Seega juhitakse vesi allikast suudmesse ja läbib erinevaid tasandeid. Lisaks saab kaskaadvanni kasutada ka ujumistiigi kõrval asuva ülevoolubasseini rajamiseks.

Vann on valmistatud 3 mm paksusest plastikust, tugevdatud klaaskiuga; järelikult on see väga vastupidav. Universaalne voolikuotsik on varustatud OX-Add funktsiooniga ja juhib vee alla, et tagada selle hapnikuga küllastumine.

Mõõdud: 680 x 580 x 280 mm
Värv: must
Materjal: klaaskiud
Toote tüüp: kosk

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kosk”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart