Green Water Ex 1000 ml 20 000 l vee jaoks

25,00 

Tarne: 3 – 30 päeva

Green Water Ex 1000 ml, 20 000 l vee jaoks

Saadetise kaal: 1,1 kg

• UV päikesekaitse vetikate vastu
• Takistab vetikate kasvu
• Absoluutselt kahjutu kõigile tiikide elanikele
• Tiikidele ja ujumistiikidele

Availability: 2 laos

Tootekood: 70123 Kategooria: Silt:

Green Water Ex 1000 ml 20 000 l vee jaoks

“garden moments Green Water Ex 1000 ml”

Temperatuuri tõusu ja suurema päikesevalguse korral on hõljuvate vetikate (roheline vesi) kasv peaaegu vältimatu. Suures koguses hõljuvaid vetikaid hägustavad tiigi vett, andes sellele rohelise värvi.
“garden moments Green Water Ex” mõjub kiiresti ja ohutult hõljuvatele vetikatele. See aglutineerib vees hõljuvad vetikad, nii et need settivad tiigi põhja.
Kui filter töötab, neelavad sidevetikad filtrimaterjali. Kui filtrit pole ĂĽhendatud, on soovitatav kasutada “garden moments Sludge Ex”. Sludge Ex sisaldab hooldavaid aineid, mis seovad hägusust tekitavaid osakesi, muudavad vee selgeks ja soodustavad bakterite tegevust.

TÄHTIS: Enne Green Water Ex kasutamist peab tiigi vee pH olema vahemikus 7° kuni 8°, CH ja üldkaredus peavad olema vähemalt 8°. Veeväärtuste kontrollimiseks kasutage kaasas olevat testriba. Kui teie tiigi CH väärtus ja/või summaarne kõvadus on neist väärtustest madalamad, tuleb neid enne kindlasti suurendada, kasutades aiamomente GH Plus või pH/KH Stable. Biotsiidide ohutu kasutamine. Enne pealekandmist lugege alati kasutusjuhendit.

Annustamine:
50 ml katab 1000 liitrit tiigivett
1000 ml kate ca. 20 000 liitrit tiigivett

Kasuta:
Enne kasutamist loksutage korralikult. Lisage sobiv kogus Green Water Ex  tiigiveega täidetud anumisse ja kandke lahus ühtlaselt veepinnale. Jälgige alati piisavat vee liikumist ja õhuvarustust! Mitte kasutada äikesega, sest madala õhurõhu tõttu on vee hapniku sisaldus niigi madal.

Arvustused

TooteĂĽlevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Green Water Ex 1000 ml 20 000 l vee jaoks”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart