Filamentous Algae Stop 5 kg 150 000 l tiigivee jaoks

60,00 

Tarne: 3 – 30 päeva

Filamentous Algae Stop 5 kg 150 000 l tiigivee jaoks

• Üks 150 000 l tiigivee töötlemine
• Kõrvaldab niitvetikad väga lühikese aja jooksul
• Kerge toime ilma vaseta
• Kahjutu tiigielanikele ja veetaimedele
• Sobib ka ujumis tiikidele

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: Wi70103 Kategooria: Silt:

Filamentous Algae Stop 5 kg 150 000 l tiigivee jaoks

Filamentous Algae Stopp seob niitvetikatele vajalikke toitaineid, mille kasvu ta sel viisil takistab. Niitvetikad surevad ära ega eralda enam eoseid. Vetikate levik peatatakse püsivalt.

Annustamine: 1500 liitri tiigivee kohta lisage aeglaselt 50 g (terve keeduklaas) Filamentous Algae Stopp tiigiveega täidetud anumasse ja segage, kuni granulaat on lahjendatud. Jaotage segu ühtlaselt tiigi pinnale. Soovitatav on kanda rohkem segu sinna, kus niitvetikad kõige enam kasvavad.

Kasutamine: Ägeda niitvetikatega nakatumise korral kanda 50 g 1500 liitri tiigivee kohta kord nädalas kolme nädala jooksul. Et tiik pärast niitvetikatest puhas püsiks, kandke vajalik kogus profülaktiliselt kord kuus. Võimaluse korral tuleb tagada piisav hapnikuvarustus. Eemaldage tiigist ja filtrist regulaarselt surnud vetikad.  Sludge Ex on soovitav lisada peale kolmandat töötlust.

Sludge Ex sisaldab hooldavaid aineid, mis seovad hägusust tekitavaid osakesi, muudavad vee selgeks ja soodustavad bakterite tegevust. Samal ajal loob Sludge Ex tiigis bioloogilise tasakaalu ja edendab võitlust vetikatega. Sobib ka ujumis tiikidele.
Biotsiidide ohutu kasutamine. Enne pealekandmist lugege alati kasutusjuhendit.

Biotsiidne aine: salitsüülhape (0,15 g/100 g). Saksamaa Föderaalse Tööohutuse ja Töötervishoiu Instituudi (BAuA) tunnuskood: N-109728
Hoida kuivas kohas ja lastele kättesaamatus kohas. Kui toode satub silma, loputage silma ja pöörduge arsti poole. Ülejäänud toote ja pakendi võib ära visata koos olmeprügiga. Toode sobib äri- ja erakasutajatele. Praegu ei ole sekundaarseid mõjusid teada. Juhuslik üleannustamine ei kahjusta kalu ega taimi.

Muud tiigitooted aiahetkede kaupa: Freshwater Start, GH Plus, pH/KH Stable, Pond Clear jne.

Arvustused

TooteĂĽlevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Filamentous Algae Stop 5 kg 150 000 l tiigivee jaoks”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart