Avatud aedik küülikule

131,00 

Tarne: 7 – 30 päeva

Avatud aedik küülikule

• Avatud korpus koos kaanega
• Puit + traatvõre
• 100x100x45cm
• Ilmastikukindel
• Lihtne kokkupanek

Tootekood: 51447 Kategooria: Silt:

Avatud aedik küülikule

Küülikute ja merisigade liikide sobiv pidamine nõuab palju ruumi. Lisaks igapäevaseks liikumiseks mõeldud alale vajavad loomad ka avarat varjupaika, kus nad on kaitstud kiskjate ja ilmastiku eest. See avatud korpus pakub teie kallitele turvalist ruumi murul vabalt liikumiseks. Täiendav korpus võib täiendada suurt välikappi või avarat talli.

Ilmastikukindel mänguaed küülikutele ja teistele närilistele koosneb traatvõrguga puitkarkasskonstruktsioonist. Puuri välismõõtmed on 100 cm x 100 cm x 45 cm. Korpus on ehitatud neljast küljeelemendist ja kahest katuseelemendist. Katus ei lase loomadel välja hüpata ning kaitseb neid kiskjate ja röövlindude eest. Katte saab paigaldada puitkarkassi ühele küljele, nii et teist poolt saab avada, et loomadele oleks lihtne ligi pääseda. Teise võimalusena pole teil kaanega üldse kasutust.

Märkus: enamik närilisi, näiteks küülikud, on sotsiaalsed loomad, keda tuleks pidada vähemalt kolmeliikmelistes rühmades. See rühm vajab vähemalt 6 ruutmeetrit põrandapinda pluss varjupaigana eraldi magamismaja looma kohta. Seetõttu palume enne vastava looma soetamist tutvuda liigikohaste pidamistingimustega.

Mõõdud: 1000 x 1000 x 450 mm
Värvus: pruun
Toote tüüp: loomapidamine

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Avatud aedik küülikule”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart