koi jpg

Koi tiik

Meie pakume ideaalset lahendust neile, kes otsivad keskkonnasõbralikku viisi koi tiigi loomiseks. Nautige meie ulatuslikku ökoloogiliste tiigitaimede valikut ja ekspertide nõuandeid, sealhulgas samm-sammult kava ja materjalide loendit. Teeme koos teie unistuste keskkonna koi-karpkala jaoks reaalsuseks!

" Koi karpkala ei söö kunagi kõiki teie tiigi taimi, kui paned neid piisavalt tiiki. "

Kõik koi tiigi kohta

~ Mis on Koi tiik?
~ Jätkusuutliku koi tiigi 4 olulist elementi
~ Koi tiigi taimepakid
~ Näpunäiteid koi tiigi ehitamiseks ja rajamiseks ning loodusliku taimefiltri valmistamiseks
~ Koi tiigi hooldamine

koi1 jpg

Mis on Koi tiik?
Koi tiik on spetsiaalselt loodud tiik, mis on mõeldud koi, värvilise karpkala teisendi pidamiseks. Need tiigid on sageli suuremad ja sügavamad kui tavalised tiigid ning on varustatud spetsiaalsete filtrite ja pumpadega, et vesi oleks koi jaoks puhas ja terve. Koi-entusiastid pööravad palju tähelepanu oma koi tiikide kujundamisele ja hooldamisele, et luua oma koidele optimaalne elukeskkond.

koi2

- Keskkonnasõbraliku koi tiigi 4 olulist elementi -

1. Taimefilter
Taimefilter, looduslik lahendus terve koi tiigi jaoks – kus veetaimed ja pinnas töötavad koos jääkainete absorbeerimiseks ja töötlemiseks vee kvaliteedi parandamiseks.

2. Tiigi substraat
Tiigi substraat on koi tiigi filtreerimissĂĽsteemis ĂĽlioluline, kuna see aitab puhastada vett ja loob veetaimedele tervisliku keskkonna.

3. Tiigitaimed
Tiigitaimed, sealhulgas hapnikutaimed, parandavad vee kvaliteeti, lisades hapnikku ning vähendavad kahjulikke baktereid ja vetikaid. Rabataimed vähendavad nitraatide ja nitritite kontsentratsiooni ning säilitavad selgete tiikide jaoks bioloogilise tasakaalu.

4. Tiigibakterid
Tiigibakterid parandavad vee kvaliteeti ja säilitavad bioloogilist tasakaalu, lagundades jäätmeid ja omastades toitaineid. See on vajalik terve tiigikeskkonna ja koi tiigi loomade heaolu tagamiseks.

Koi tiigi taimekomplektid

Taimed õitsva ja jätkusuutliku tiigi jaoks, mis on mahepõllumajanduslikult kasvatatud ja talvekindlad.

Koi tiik veetaimedega, see pole võimatu

Kas olete huvitatud koi tiigist, kuid olete ka veetaimede armastaja? Võite olla kindlad, sest seal on koi tiigi jaoks sobivaid veetaimi!

Shopping Cart