,

Sunsun HJB-280 õhupump akvaariumi ja tiigi hapnikupumba jaoks

350,00 

Tarne: 7 – 30 päeva

Sunsun HJB-280 õhupump akvaariumi ja tiigi hapnikupumba jaoks

Saadetise kaal: 13,66 kg

• Vooluhulk: 280 l/min
• Akvaariumi/tiigi jaoks
• Madal müratase
• Tõhus
• mitme kiirusega juhtimine

Sunsun HJB-280 õhupump akvaariumi ja tiigi hapnikupumba jaoks

Kui soovite oma aiatiigis või akvaariumis kalu ja taimi hästi hooldada, peaksite tagama korraliku ventilatsiooni. See paneb vee liikuma, rikastab seda hapnikuga ja soodustab kasulike bakterite arengut. See oluline protsess võib aga aeglustuda, eriti soojal temperatuuril. Temperatuuri tõus tiikides või akvaariumis võib põhjustada hapnikuvaegust. Selle tulemusena läheb vee ökosüsteem tasakaalust välja ja kalad hakkavad kannatama hapnikupuuduse käes, mis võib ohustada nende tervist. Veelgi enam, hapnikupuudus põhjustab kahjulike bakterite ja vetikate teket. Nii soojal kui ka külmal ajal. Ilma õhutamiseta jääks aiatiik talvel seisva vee tõttu kinni ja selle elanikud ei saaks hingata. Õige ventilatsioon tagab, et vesi jääb liikuma ja ei jäätu. Seetõttu on ventilatsioonisüsteemi kasutamine ülioluline.

Madala müratasemega SunSun HJB-280 elektromagnetiline akvaariumi õhupump täidab seda tähtsat ülesannet tõhusalt. See töötab maksimaalse pumba võimsusega 280 liitrit minutis ja voolutarbimisega 200 vatti. Pumbal on mitme kiiruse regulaator ja see sobib nii mage- kui ka soolavee akvaariumitesse.

Pumba korpus on valmistatud kvaliteetsest alumiiniumisulamist. Selle voolujooneline disain muudab soojuse hajumise tõhusamaks kui tavaliste pumpade puhul. Seda õhupumpa toidab elektrimagnetmootor ja see genereerib pidevat veeventilatsiooni.

Õhupumba pikaajaliseks ja nõuetekohaseks tööks paigaldage see veetasemest kõrgemale. Vastasel juhul voolaks vesi tagurpidi ega tagaks vajalikku ventilatsiooni. Alternatiivina võib elektromagnetilise õhupumba kombineerida tagasilöögiklapiga.

Mõõdud: 250 x 180 x 200 mm
Töörõhk: 20 kilopaskalit
Rõhk: töörõhk 20 kpa
max 50 kpa
Sisendvõimsus: 200 vatti
Värvus: hall, must
Vooluhulk (l/h): 16800 liitrit
Kaabli pikkus (m): 1,4 meetrit
Voolutarve: 200W
Materjal: nailon 66
Võrgupinge/sagedus (V~Hz): 220-240V / 50Hz
Toote tüüp: Akvaariumi õhutamine
Kaitseklass (IP): IP44
VeetĂĽĂĽp: magevesi, tiik
Maksimaalne rõhk (bar): 50 kilopaskalit
täpne tootetüüp: akvaariumi õhupump

Arvustused

TooteĂĽlevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Sunsun HJB-280 õhupump akvaariumi ja tiigi hapnikupumba jaoks”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart