Minitiik

Minitiik on ideaalne tiigitüüp, kui teil on aias vähe ruumi või kui teil on rõdu.

Kas soovite teha endale minitiigi? Ja kas eelistate seda teha täiesti loomulikult? Meie aitame teil luua omanäolise minitiigi. Alates tiigitaimedest, kuni nõuannete ja tarvikuteni. Kõik, mida vajate oma väikese tiigi loomiseks!

Kõik minitiigi kohta

~ Mis on minitiik?
~ 4 tüüpi tiigitaimi minitiigi jaoks ilma pumbata
~ Minitiigi taimekomplektid
~ Muud tüüpi tiigid

MIS on minitiik?
Minitiik on tiik, kuid miniatuurne. Selle tiigi suurus on tavaliselt umbes üks ruutmeeter. See muudab tiigi ideaalseks inimestele, kellel on aias vähe ruumi või inimestele, kellel pole aeda, vaid ainult rõdu. Minitiiki saab kaunistada samasuguste veetaimedega kui tavalist tiiki, see muudab minitiigi pilgupüüdjaks!

- Ilma pumbata minitiigi jaoks on vaja 4 tüüpi tiigitaimi -

1. Hapnikutaimed
Minitiigis asuvad hapnikutaimed aitavad parandada vee kvaliteeti, lisades vette hapnikku. See vähendab kahjulike bakterite ja vetikate kasvu ning loob loomadele tiigis tervisliku elupaiga.

2. Vesiroosid
Vesiroosid on vajalikud minitiikides, reguleerides temperatuuri, toitudes putukatest bioloogiliseks tasakaaluks ja parandades tiigi välimust oma kaunite õite ja lehestiku kaudu.

3. Rabataimed
Rabataimed kasvavad kiiresti tänu nende heale juurestikule. Nad filtreerivad suurepäraselt vett ja vähendavad nitraatide ja nitritite kontsentratsiooni, absorbeerides jääkaineid. Meie valikus on kõige tugevamad ja vastupidavamad rabataimed.

4. Veetaimed
Veetaimed soodustavad puhast, selget vett ja säilitavad vee-elustiku bioloogilist tasakaalu. Meie valikus on tugevad taimed, tarnime need otse meie partneri puukoolist.

Looge looduslikult tasakaalustatud ja tervislik minitiik – näpunäited kogenud looduseuurijalt.
Loodusliku minitiigi loomisel on hädavajalik lisada piisavalt veetaimi. Sellest videost leiate lisateavet minitiigi püstitamise
ning kasulike näpunäidete ja nippide kohta.

Minitiigi taimede komplektid

Shopping Cart
RSS
Follow by Email
Instagram