,

Aeraator Sunsun HJB-120 elektromagnetiline õhupump akvaariumi ja tiigi jaoks

174,99 

Tarneaeg 7-30 päeva

Aeraator Sunsun HJB-120 elektromagnetiline õhupump akvaariumi ja tiigi jaoks

Saadetise kaal: 7,98 kg


• Tootlikkus 120L/min
• Akvaariumis/tiigis
• Vaikne
• Tõhus
• Mage- ja merevee akvaariumitele

Aeraator Sunsun HJB-120 elektromagnetiline õhupump akvaariumi ja tiigi jaoks

Selleks, et kaladel ja taimedel aiatiigis ja akvaariumis hästi läheks, on vaja õiget aeraatorit. Sest õige õhutamine paneb vee liikuma, rikastab seda hapnikuga ja tagab kasulike bakterite arengu. See oluline protsess võib pidurdada, eriti soojal temperatuuril. Kui tiik või akvaarium kuumeneb, on hapnikupuudus. See viib vee tasakaalust välja ja kalad ei saa arenemiseks piisavalt hapnikku. Teisest küljest põhjustab hapnikupuudus kahjulike bakterite ja vetikate teket. Kahjulik pole mitte ainult liiga soe temperatuur, vaid ka liiga külm ilm. Ilma ventilatsioonita jääks aiatiik talvel kinni. Nii ei saaks tiigielanikud enam hingata, kuna vees ei oleks voolu. Kui aga on paigaldatud ventilatsioon, siis vesi jätkab liikumist ja vee külmumine on ära hoitud. Seetõttu on ventilatsioonisüsteemi kasutamine äärmiselt oluline.

Madala müratasemega aerator SunSun HJB-120 elektromagnetiline akvaariumi õhupump võtab selle olulise ventilatsiooniülesande üle. See töötab maksimaalse pumba võimsusega 120 liitrit minutis ja energiatarbimisega 80 vatti. Pump sobib mage- ja merevee akvaariumitesse.

Pumba korpus on valmistatud kvaliteetsest alumiiniumisulamist. Tänu voolujoonelisele disainile on soojuse hajumine tõhusam kui tavaliste pumpade puhul. Seda õhupumpa käitab elektrimagnet mootor ja see loob pideva vee õhutamise.

Õhupumba pikaks ja tõrgeteta tööks on oluline, et see oleks paigaldatud veetasemest kõrgemale. Vastasel juhul voolaks vesi tagurpidi ega tagaks vajalikku ventilatsiooni. Alternatiivina saab elektromagnetilise õhupumba kombineerida tagasilöögiklapiga.

Omadused
Prindi: Töörõhk 15 kpa

max 45 kpa

Voolukiirus (l/h): 7200 LIITRIT
Sisendpinge: 230V ~ 50Hz
kaabli pikkus: 1,4 m
Energiatarve: 80W
Kaitseaste: IP44
maksimaalne voolukiirus: 120 l/min

Arvustused

TooteĂĽlevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Aeraator Sunsun HJB-120 elektromagnetiline õhupump akvaariumi ja tiigi jaoks”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart